INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arina Folts vs. Georgia Andreea Craciun - Međusobni mečevi
07.03.17 | 1. kolo | Georgia Andreea Craciun | Arina Folts | 6-3, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Arina Folts form & Georgia Andreea Craciun form
Arina Folts - Posljednji mečevi
W25 Fergana - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - odustajanje | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.04.17 Četvrtfinale | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.04.17 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.17 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
11.04.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |