MEČ
06.07.15 | 1. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Ekaterina Tsiklauri | 6-1, 6-2 | Bursa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.04.89, 35 Godina
02.04.89, 35 Godina
Ganna Poznikhirenko vs. Ekaterina Tsiklauri - Međusobni mečevi
06.07.15 | 1. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Ekaterina Tsiklauri | 6-1, 6-2 | detalj meča | Bursa | zemlja |
17.09.12 | 1. kolo | Ganna Poznikhirenko | Ekaterina Tsiklauri | 6-0, 6-1 | detalj meča | Batumi | tvrda |
Ganna Poznikhirenko form & Ekaterina Tsiklauri form
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ekaterina Tsiklauri - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Dilara Spicer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.01.16 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-73, 7-62, 0-6 | detalj meča | |
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.01.16 kval. | vs. Sara Duran | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Sura Assadova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Asel Espolova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Alina Zolotareva | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.15 kval. | vs. Asel Espolova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Nato Shaburishvili | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.15 kval. | vs. Alena Fomina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sakarya - tvrda | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Sofia Salimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.15 kval. | vs. Seven Oral | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Balikesir - tvrda | ||||
22.06.15 2. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.15 1. kolo | vs. Erem Akyurt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.06.15 kval. | vs. Birdem Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
15.09.14 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
08.09.14 kval. | vs. Tamar Kutubidze | 6-75, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
30.06.14 2. kolo | vs. Mariia Tcakanian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Julia Valetova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Yana Parshina | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Adana - zemlja | ||||
09.06.14 kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 4-0, Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča |