MEČ
19.07.17 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Alize Lim | 6-2, 7-5 | Bursa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ganna Poznikhirenko | Alize Lim | |
1. servis % | 47/64 (73%) | 44/65 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/47 (64%) | 19/44 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/17 (18%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/65 (58%) | 31/64 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ganna Poznikhirenko vs. Alize Lim - Međusobni mečevi
19.10.17 | 2. kolo | Alize Lim | Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
19.07.17 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Alize Lim | 6-2, 7-5 | detalj meča | Bursa | zemlja |
Ganna Poznikhirenko form & Alize Lim form
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Alize Lim - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.22 kval. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
07.09.20 kval. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
03.09.20 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.01.20 Četvrtfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.20 2. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.20 1. kolo | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W80 Biarritz - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.05.19 kval. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
13.04.19 Polufinale | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | detalj meča |