MEČ
13.02.20 | 2. kolo | Gabriella Taylor | Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gabriella Taylor | Nastasja Mariana Schunk | |
1. servis % | 29/52 (56%) | 28/46 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/46 (54%) | 16/52 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriella Taylor | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Gabriella Taylor | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Gabriella Taylor | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriella Taylor | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Gabriella Taylor | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 30-0 | ||
Gabriella Taylor | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nastasja Mariana Schunk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Gabriella Taylor | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriella Taylor vs. Nastasja Mariana Schunk - Međusobni mečevi
13.02.20 | 2. kolo | Gabriella Taylor | Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Gabriella Taylor form & Nastasja Mariana Schunk form
Gabriella Taylor - Posljednji mečevi
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - odustajanje | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - odustajanje | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Nastasja Mariana Schunk - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča |