MEČ
12.06.17 | 2. kolo kval. | Gabriella Da Silva Fick | Celine Fritsch | 7-62, 6-74, 6-4 | Prerov | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
25.11.00, 23 Godina
25.11.00, 23 Godina
Gabriella Da Silva Fick vs. Celine Fritsch - Međusobni mečevi
12.06.17 | 2. kolo kval. | Gabriella Da Silva Fick | Celine Fritsch | 7-62, 6-74, 6-4 | detalj meča | Prerov | zemlja |
Gabriella Da Silva Fick form & Celine Fritsch form
Gabriella Da Silva Fick - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
24.03.24 Finale | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Alana Parnaby | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bridget Mihulka | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Sienna Leeson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Jemma Carbis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Celine Fritsch - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - odustajanje | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detalj meča |