INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Vasylyeva vs. Gabriela Pantuckova - Međusobni mečevi
06.03.18 | 1. kolo | Gabriela Pantuckova | Anastasiya Vasylyeva | 6-4, 7-5 | detalj meča | Antalya | zemlja |
01.03.18 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Gabriela Pantuckova | 7-64, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
14.06.17 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Gabriela Pantuckova | 6-3, 6-3 | detalj meča | Padova | zemlja |
Anastasiya Vasylyeva form & Gabriela Pantuckova form
Anastasiya Vasylyeva - Posljednji mečevi
Horb - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.18 kval. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.04.18 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.03.18 kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.03.18 kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Gabriela Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
16.09.18 Finale | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.18 Polufinale | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.18 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detalj meča |