MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Nicole Tatarus | Reka Farbas | 6-4, 6-4 | W25 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Gabriela Nicole Tatarus vs. Reka Farbas - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Nicole Tatarus | Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Baja | zemlja |
Gabriela Nicole Tatarus form & Reka Farbas form
Gabriela Nicole Tatarus - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |