MEČ
15.09.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Nicole Tatarus | Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | W25 Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Gabriela Nicole Tatarus vs. Nikoletta Muller - Međusobni mečevi
15.09.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Nicole Tatarus | Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
Gabriela Nicole Tatarus form & Nikoletta Muller form
Gabriela Nicole Tatarus - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Nikoletta Muller - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča |