MEČ
16.04.18 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Sofya Lansere | 5-7, 6-1, 6-3 | Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriela Horackova | Sofya Lansere | |
1. servis % | 61/84 (73%) | 50/85 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/61 (61%) | 26/50 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/23 (35%) | 10/35 (29%) |
Osvojene break-lopte | 9/16 (56%) | 6/8 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/85 (58%) | 39/84 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/169 (56%) | 75/169 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Gabriela Horackova | 2-0 | |
Gabriela Horackova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Horackova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Horackova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Horackova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gabriela Horackova | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Horackova | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Horackova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Sofya Lansere | |
5-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Gabriela Horackova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Horackova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-2 | Sofya Lansere | |
4-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Horackova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Horackova vs. Sofya Lansere - Međusobni mečevi
16.04.18 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Sofya Lansere | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Gabriela Horackova form & Sofya Lansere form
Gabriela Horackova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča |
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |