MEČ
11.03.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Mathilde Lollia | 6-2, 6-3 | W15 Gonesse | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
20.05.00, 23 Godina
20.05.00, 23 Godina
Gabriela Horackova vs. Mathilde Lollia - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Horackova | Mathilde Lollia | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Gonesse | zemlja |
Gabriela Horackova form & Mathilde Lollia form
Gabriela Horackova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča |
Mathilde Lollia - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detalj meča |