INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julita Saner vs. Gabriela Horackova - Međusobni mečevi
18.10.17 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Julita Saner | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Julita Saner form & Gabriela Horackova form
Julita Saner - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča |
Gabriela Horackova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča |