MEČ
20.05.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Duca | Agata Bachanek | 6-4, 6-1 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Gabriela Duca vs. Agata Bachanek - Međusobni mečevi
20.05.19 | 1. kolo kval. | Gabriela Duca | Agata Bachanek | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Gabriela Duca form & Agata Bachanek form
Gabriela Duca - Posljednji mečevi
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.22 kval. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - odustajanje | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Agata Bachanek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - odustajanje | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detalj meča |