INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luna Meers vs. Gabriela Ce - Međusobni mečevi
02.10.17 | kval. | Gabriela Ce | Luna Meers | 6-2, 7-5 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Luna Meers form & Gabriela Ce form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Gabriela Ce - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | detalj meča |