MEČ
04.07.16 | 1. kolo kval. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Ana-Maria Gavrilovici | 6-4, 1-6, 7-61 | Iasi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
11.11.75, 48 Godina
11.11.75, 48 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
13.08.98, 25 Godina
13.08.98, 25 Godina
Gabriela Aura Zarnoveanu vs. Ana-Maria Gavrilovici - Međusobni mečevi
04.07.16 | 1. kolo kval. | Gabriela Aura Zarnoveanu | Ana-Maria Gavrilovici | 6-4, 1-6, 7-61 | detalj meča | Iasi | zemlja |
Gabriela Aura Zarnoveanu form & Ana-Maria Gavrilovici form
Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Ana-Maria Gavrilovici - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachelle Starreveld | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ariana Saki | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-1, 6-71 | detalj meča |