MEČ
17.02.20 | kval. | Franziska Sziedat | Tanysha Dissanayake | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
07.08.01, 22 Godina
07.08.01, 22 Godina
Franziska Sziedat vs. Tanysha Dissanayake - Međusobni mečevi
17.02.20 | kval. | Franziska Sziedat | Tanysha Dissanayake | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Franziska Sziedat form & Tanysha Dissanayake form
Franziska Sziedat - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Tanysha Dissanayake - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detalj meča |