MEČ
23.10.19 | 1. kolo | Franziska Sziedat | Ana Filipa Santos | 7-5, 6-3 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Franziska Sziedat | Ana Filipa Santos | |
1. servis % | 51/84 (61%) | 40/67 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/51 (55%) | 19/40 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/33 (55%) | 11/27 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/67 (55%) | 38/84 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/151 (55%) | 68/151 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0 | ||
Franziska Sziedat | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franziska Sziedat | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Franziska Sziedat | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franziska Sziedat | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Franziska Sziedat | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Franziska Sziedat | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Ana Filipa Santos | |
Franziska Sziedat | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Franziska Sziedat | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Franziska Sziedat vs. Ana Filipa Santos - Međusobni mečevi
23.10.19 | 1. kolo | Franziska Sziedat | Ana Filipa Santos | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Franziska Sziedat form & Ana Filipa Santos form
Franziska Sziedat - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 2-6, - Franziska Sziedat - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-0, Matilde Mariani - odustajanje | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Kaat Coppez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-72, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Ana Filipa Santos - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 7-62, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | detalj meča |