MEČ
25.04.19 | 2. kolo | Franziska Kommer | Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Franziska Kommer | Jenny Duerst | |
1. servis % | 52/74 (70%) | 66/92 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/52 (58%) | 32/66 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/22 (41%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 8/20 (40%) | 5/6 (83%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/92 (53%) | 35/74 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/166 (53%) | 78/166 (47%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Franziska Kommer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franziska Kommer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franziska Kommer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franziska Kommer | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Franziska Kommer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franziska Kommer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franziska Kommer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Franziska Kommer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franziska Kommer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franziska Kommer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Franziska Kommer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franziska Kommer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Germany
12.07.99, 24 Godina
10825 $
12.07.99, 24 Godina
10825 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Franziska Kommer vs. Jenny Duerst - Međusobni mečevi
25.04.19 | 2. kolo | Franziska Kommer | Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Franziska Kommer form & Jenny Duerst form
Franziska Kommer - Posljednji mečevi
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
06.10.18 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Jenny Duerst - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Kayla Day | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Francesca Curmi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Elisa Vigano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detalj meča |