Italy
19.01.00, 24 Godina
19.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
15.06.00, 23 Godina
15.06.00, 23 Godina
Francesca Rumi vs. Beatrice Ottone - Međusobni mečevi
03.09.18 | 1. kolo kval. | Francesca Rumi | Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detalj meča | Trieste | zemlja |
Francesca Rumi form & Beatrice Ottone form
Francesca Rumi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.10.17 kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - odustajanje | detalj meča |
Beatrice Ottone - Posljednji mečevi
W15 L'aquila - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča |