INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gaia Squarcialupi vs. Francesca Jones - Međusobni mečevi
22.11.17 | 1. kolo | Francesca Jones | Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Gaia Squarcialupi form & Francesca Jones form
Gaia Squarcialupi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Francesca Jones - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - odustajanje | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - odustajanje | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
29.04.23 Polufinale | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
27.04.23 3. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.04.23 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.04.23 Polufinale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - odustajanje | detalj meča | |
20.04.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detalj meča |