Italy
14.07.97, 26 Godina
14.07.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
28.06.96, 27 Godina
28.06.96, 27 Godina
Alessandra Amodeo vs. Francesca Dell'Edera - Međusobni mečevi
02.11.15 | 1. kolo | Francesca Dell'Edera | Alessandra Amodeo | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Alessandra Amodeo form & Francesca Dell'Edera form
Alessandra Amodeo - Posljednji mečevi
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Avvantaggiati | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.11.16 kval. | vs. Milica Cubranovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Di Pietro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.16 kval. | vs. Melina Ferrero | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Nina Van Oost | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 7-66, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Jazzamay Drew | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Aleksandra Kasatkina | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Dominique Wahl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.08.15 kval. | vs. Andrea Beneroso Lacaba | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
10.08.15 kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Valladolid - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Alba Cortina Pou | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Anna Ramos Vinolas | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Ingrid Navarro Rodriguez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
11.05.15 kval. | vs. Adeliya Zabirova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
04.05.15 kval. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.05.15 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Francesca Dell'Edera - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča |