Sweden
19.03.00, 24 Godina
19.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Molly Helgesson vs. Francesca Bullani - Međusobni mečevi
13.09.17 | 1. kolo | Francesca Bullani | Molly Helgesson | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Molly Helgesson form & Francesca Bullani form
Molly Helgesson - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - odustajanje | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 kval. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Francesca Bullani - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.19 kval. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
28.10.18 kval. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detalj meča |