INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Frances Altick vs. Amy Zhu - Međusobni mečevi
10.04.17 | 2. kolo kval. | Frances Altick | Amy Zhu | 7-66, 6-3 | detalj meča | Pelham | zemlja |
Frances Altick form & Amy Zhu form
Frances Altick - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 5-0, - Frances Altick - odustajanje | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Domenika Turkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Maria Schneider | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Jovana Trickovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Ina Kaufinger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Rosie Johanson | 7-66, 0-3, - Frances Altick - odustajanje | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bethany Beach - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-71, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Naples - zemlja | ||||
15.05.17 kval. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Andie K. Daniell | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Naples - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Zuzana Zlochova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Emina Bektas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Katherine Lyman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Jane Stewart | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Madeline Meredith | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Jackson - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Renee Repella | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo | vs. Astra Sharma | 1-6, - Frances Altick - odustajanje | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
09.07.16 Polufinale | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Amy Zhu - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | detalj meča |