Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
26.08.01, 22 Godina
26.08.01, 22 Godina
Fiona Ganz vs. Laure Line Glaude - Međusobni mečevi
10.06.18 | 1. kolo kval. | Fiona Ganz | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detalj meča | Essen | zemlja |
Fiona Ganz form & Laure Line Glaude form
Fiona Ganz - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča |
Laure Line Glaude - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.20 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča |