MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Fernanda Brito | Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fernanda Brito | Louise Reis De Campos | |
1. servis % | 34/48 (71%) | 33/43 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 15/33 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/14 (86%) | 2/10 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/43 (60%) | 15/48 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fernanda Brito | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Louise Reis De Campos | |
2-0 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fernanda Brito | 2-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Fernanda Brito | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Fernanda Brito | 5-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Louise Reis De Campos | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fernanda Brito | 5-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
28.09.93, 30 Godina
28.09.93, 30 Godina
Fernanda Brito vs. Louise Reis De Campos - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Fernanda Brito | Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Fernanda Brito form & Louise Reis De Campos form
Fernanda Brito - Posljednji mečevi
W15 Guatemala - tvrda | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cundinamarca - zemlja | ||||
20.11.21 Polufinale | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Melisa Morales | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.21 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-5, - Fernanda Brito - odustajanje | detalj meča | |
30.09.21 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.09.21 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
23.09.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
25.08.19 Finale | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Luini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Victoria Bosio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Louise Reis De Campos - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Talcott | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Catanduva - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Juliana Silva De Carvalho | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharitonova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Irigoyen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Priscilla Baron Zichar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Katarina Weymouth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bauru - zemlja | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Isabela Campos Bifano | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.04.16 kval. | vs. Hortencia Birnbaumer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Kathleen Biong Percegona | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-3, 4-2, Rafaela Rodrigues Dos Santos - odustajanje | detalj meča | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Catalina Pella | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Bianca Ravinis Lombardi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Barbara Oliveira | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 1-6, 1-6 | detalj meča |