MEČ
22.08.18 | 2. kolo | Fernanda Brito | Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-1 | Lambare | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fernanda Brito | Anastasia Shaulskaya | |
1. servis % | 29/38 (76%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/29 (72%) | 8/25 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 3/17 (18%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/42 (74%) | 13/38 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fernanda Brito | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fernanda Brito | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fernanda Brito | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fernanda Brito | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anastasia Shaulskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fernanda Brito | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Fernanda Brito | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fernanda Brito vs. Anastasia Shaulskaya - Međusobni mečevi
22.08.18 | 2. kolo | Fernanda Brito | Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-1 | detalj meča | Lambare | zemlja |
Fernanda Brito form & Anastasia Shaulskaya form
Fernanda Brito - Posljednji mečevi
W15 Guatemala - tvrda | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cundinamarca - zemlja | ||||
20.11.21 Polufinale | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Melisa Morales | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.21 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-5, - Fernanda Brito - odustajanje | detalj meča | |
30.09.21 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.09.21 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
23.09.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
25.08.19 Finale | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Luini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Victoria Bosio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Anastasia Shaulskaya - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Campinas - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
07.12.18 Četvrtfinale | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.18 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - odustajanje | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
25.11.18 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.11.18 Polufinale | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | detalj meča |