MEČ
22.05.17 | 1. kolo kval. | Federica Sacco | Andreea Ghitescu | 6-77, 6-4, 6-4 | Caserta | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
20.04.02, 21 Godina
20.04.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Federica Sacco vs. Andreea Ghitescu - Međusobni mečevi
22.05.17 | 1. kolo kval. | Federica Sacco | Andreea Ghitescu | 6-77, 6-4, 6-4 | detalj meča | Caserta | zemlja |
Federica Sacco form & Andreea Ghitescu form
Federica Sacco - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Lo Pumo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-3, Meriem Ben Ezzedine Meriem - odustajanje | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kenzy Ramy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Sophia Biolay | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Vickie Trocker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Cindy Burger | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Andreea Ghitescu - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.11.19 Polufinale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča |