MEČ
14.09.20 | 1. kolo kval. | Federica Prati | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | W25 Grado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Federica Prati vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Međusobni mečevi
14.09.20 | 1. kolo kval. | Federica Prati | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Grado | zemlja |
Federica Prati form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Federica Prati - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Selina Dal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-1, Jazmin Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Sol Faga | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Eda Arli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Sarah-Rebecca Sekulic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |