MEČ
14.10.13 | 1. kolo kval. | Federica Arcidiacono | Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | Burgas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Federica Arcidiacono vs. Gabriela Duca - Međusobni mečevi
16.09.19 | 2. kolo kval. | Federica Arcidiacono | Gabriela Duca | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
14.10.13 | 1. kolo kval. | Federica Arcidiacono | Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | detalj meča | Burgas | zemlja |
Federica Arcidiacono form & Gabriela Duca form
Federica Arcidiacono - Posljednji mečevi
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
13.02.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča |
Gabriela Duca - Posljednji mečevi
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.22 kval. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - odustajanje | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |