MEČ
07.05.19 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-0 | W15 Gothenburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fanny Ostlund | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1. servis % | 37/47 (79%) | 32/39 (82%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/37 (59%) | 11/32 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 1/7 (14%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/39 (69%) | 17/47 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fanny Ostlund vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Međusobni mečevi
07.05.19 | 1. kolo | Fanny Ostlund | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Gothenburg | zemlja |
Fanny Ostlund form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Fanny Ostlund - Posljednji mečevi
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
22.12.23 Polufinale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detalj meča |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - odustajanje | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detalj meča |