Fanny Ostlund vs. Alisa Rastegaeva 26.03.2019

Fanny Ostlund vs. Alisa Rastegaeva 26.03.2019 - W15 Antalya - usporedba

MEČ

26.03.19kval.Fanny Ostlund Alisa Rastegaeva 6-0, 6-0 Turkey W15 Antalya zemlja

STATISTIKE MEČA

6-0

Fanny Ostlund
Sweden
05.05.97, 22 Godina




868
15
37317 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
06.03.02, 17 Godina







Alisa Rastegaeva
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Fanny Ostlund vs. Alisa Rastegaeva - Međusobni mečevi

26.03.19kval.Fanny OstlundAlisa Rastegaeva6-0, 6-0 detalj mečaTurkey W15 Antalya zemlja

Fanny Ostlund - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Tabarka - zemlja
25.06.19
1. kolo
vs. Giulia Brighi6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Sweden W25 Ystad - zemlja
20.06.19
2. kolo
vs. Richel Hogenkamp4-6, 2-6 porazdetalj meča
18.06.19
1. kolo
vs. Julia Rosenquist4-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael W25 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Susan Bandecchi1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
11.06.19
kval.
vs. Shir Azran6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Diana Nekhorosheva6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
30.05.19
2. kolo
vs. Oana Gavrila6-75, 3-6 porazdetalj meča
29.05.19
1. kolo
vs. Agata Bachanek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
25.05.19
Polufinale
vs. Elena Malygina3-6, 0-6 porazdetalj meča
24.05.19
Četvrtfinale
vs. Gabriela Duca6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
23.05.19
2. kolo
vs. Darya Astakhova7-5, 2-0, Darya Astakhova - odustajanjepobjedadetalj meča
22.05.19
1. kolo
vs. Anhzelika Isaeva6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Sweden W15 Varberg - zemlja
17.05.19
Četvrtfinale
vs. Sofia Nami Samavati6-2, 3-6, 0-6 porazdetalj meča
16.05.19
2. kolo
vs. Molly Helgesson7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Eveliina Koivupuisto6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Sweden W15 Gothenburg - zemlja
09.05.19
2. kolo
vs. Astrid Wanja Brune Olsen2-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
07.05.19
1. kolo
vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
10.04.19
1. kolo
vs. Mihaela Lorena Marculescu0-3, - Fanny Ostlund - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
30.03.19
Četvrtfinale
vs. Daria Mishina5-7, 0-6 porazdetalj meča
28.03.19
2. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
27.03.19
1. kolo
vs. Elena Malygina7-5, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Alisa Rastegaeva6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Ekin Ercetin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
21.03.19
2. kolo
vs. Lina Gjorcheska2-6, 5-7 porazdetalj meča
20.03.19
1. kolo
vs. Zeynep Erman6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
19.03.19
kval.
vs. Chantal Sauvant7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Yolande Leacock6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
12.03.19
kval.
vs. Rina Saigo3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva6-4, 5-7, 10-5 pobjedadetalj meča

Alisa Rastegaeva - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Tabarka - zemlja
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yana Mogilnitskaya2-6, 0-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
19.06.19
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio1-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia W15 Tbilisi - tvrda
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Barbare Eristavi2-6, 1-6 porazdetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Maria Toma3-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
26.03.19
kval.
vs. Fanny Ostlund0-6, 0-6 porazdetalj meča
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Yolande Leacock Yolande Leacock - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Polina Golubovskaya0-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Aya El Sayed3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Emma Zakordoniec1-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
12.12.18
1. kolo
vs. Lana Sipek2-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
05.12.18
1. kolo
vs. Charlotte Roemer0-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
28.11.18
1. kolo
vs. Kerstin Peckl1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Vickie Trocker7-5, 1-6, 5-7 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova1-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
05.11.18
kval.
vs. Katarzyna Pitak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva4-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
24.09.18
1. kolo
vs. Maria Shusharina0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
16.09.18
kval.
vs. Olga Terteac2-6, 4-6 porazdetalj meča
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Darya Yelfimova6-4, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
10.09.18
1. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-4, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.18
kval.
vs. Shilpi Swarupa Das6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
26.08.18
kval.
vs. Melanie Klaffner1-6, 0-6 porazdetalj meča
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Paula Kania Paula Kania - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Russia Kazan - zemlja
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Sukhotina1-6, 2-6 porazdetalj meča
Russia Kazan - zemlja
29.07.18
kval.
vs. Liubov Demidova6-73, 2-6 porazdetalj meča
28.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Tselykovskaya6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Astana - tvrda
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Mariana Drazic1-6, 0-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Almaty - tvrda
08.07.18
kval.
vs. Zani Barnard4-6, 3-6 porazdetalj meča
<