MEČ
27.01.18 | 1. kolo kval. | Fangzhou Liu | Michaela Honcova | 6-3, 6-1 | Taipei City | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Fangzhou Liu | Michaela Honcova | |
1. servis % | 36/58 (62%) | 29/49 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/36 (67%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/49 (57%) | 22/58 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fangzhou Liu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fangzhou Liu | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fangzhou Liu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fangzhou Liu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fangzhou Liu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fangzhou Liu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Michaela Honcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fangzhou Liu vs. Michaela Honcova - Međusobni mečevi
27.01.18 | 1. kolo kval. | Fangzhou Liu | Michaela Honcova | 6-3, 6-1 | detalj meča | Taipei City | dvorana |
Fangzhou Liu form & Michaela Honcova form
Fangzhou Liu - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sijia Wei | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - odustajanje | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča |
Michaela Honcova - Posljednji mečevi
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - odustajanje | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.02.19 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča |