MEČ
23.04.19 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Andreea Rosca | 6-3, 2-6, 6-2 | Anning | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fang Ying Xun | Andreea Rosca | |
1. servis % | 65/103 (63%) | 46/80 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/65 (60%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/38 (32%) | 12/34 (35%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/80 (54%) | 52/103 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/183 (51%) | 89/183 (49%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 11 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fang Ying Xun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fang Ying Xun vs. Andreea Rosca - Međusobni mečevi
23.04.19 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Andreea Rosca | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | Anning | zemlja |
Fang Ying Xun form & Andreea Rosca form
Fang Ying Xun - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |