MEČ
11.01.20 | Polufinale | Fang Ying Xun | Akiko Omae | 6-0, 3-6, 6-3 | W25 Hong | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Fang Ying Xun | Akiko Omae | |
1. servis % | 62/87 (71%) | 41/63 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/62 (63%) | 22/41 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/63 (51%) | 34/87 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/150 (57%) | 65/150 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 9 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-0 | Akiko Omae | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Akiko Omae | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Akiko Omae | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Akiko Omae | |
0-0 | ||
Fang Ying Xun | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Akiko Omae | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
Fang Ying Xun | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Akiko Omae | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Akiko Omae | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Akiko Omae | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Akiko Omae | |
0-0 | ||
Fang Ying Xun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-3 | Akiko Omae | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fang Ying Xun vs. Akiko Omae - Međusobni mečevi
21.02.20 | Četvrtfinale | Fang Ying Xun | Akiko Omae | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | W60 Kyoto | dvorana |
11.01.20 | Polufinale | Fang Ying Xun | Akiko Omae | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | W25 Hong | tvrda |
07.06.19 | Četvrtfinale | Fang Ying Xun | Akiko Omae | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Shenzhen | tvrda |
Fang Ying Xun form & Akiko Omae form
Fang Ying Xun - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - odustajanje | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Akiko Omae - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | detalj meča |