Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Fabienne Gettwart vs. Emily Casteleyn - Međusobni mečevi
22.04.19 | kval. | Fabienne Gettwart | Emily Casteleyn | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Fabienne Gettwart form & Emily Casteleyn form
Fabienne Gettwart - Posljednji mečevi
W35 Sharm - tvrda | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Daria Frayman | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.04.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Salma Drugdova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča |