MEČ
04.10.19 | Četvrtfinale | Evgeniya Levashova | Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | W15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Evgeniya Levashova | Elina Nepliy | |
1. servis % | 45/56 (80%) | 33/47 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/45 (71%) | 12/33 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/11 (9%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/47 (64%) | 23/56 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0 | ||
Evgeniya Levashova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Elina Nepliy | |
Evgeniya Levashova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeniya Levashova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elina Nepliy | |
Evgeniya Levashova | 0-1 | |
1-1 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evgeniya Levashova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elina Nepliy | |
0-0 | ||
Evgeniya Levashova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.97, 26 Godina
18693 $
23.10.97, 26 Godina
18693 $
Evgeniya Levashova vs. Elina Nepliy - Međusobni mečevi
04.10.19 | Četvrtfinale | Evgeniya Levashova | Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Chornomorsk | zemlja |
Evgeniya Levashova form & Elina Nepliy form
Evgeniya Levashova - Posljednji mečevi
W25 Naples - zemlja | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Elina Nepliy - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detalj meča |