MEČ
08.09.19 | 1. kolo kval. | Evgeniya Levashova | Alexandra Silna | 6-1, 1-0, - odustajanje | W25 Frydek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
10.01.02, 22 Godina
10.01.02, 22 Godina
Evgeniya Levashova vs. Alexandra Silna - Međusobni mečevi
08.09.19 | 1. kolo kval. | Evgeniya Levashova | Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Evgeniya Levashova form & Alexandra Silna form
Evgeniya Levashova - Posljednji mečevi
W25 Naples - zemlja | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Alexandra Silna - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 0-1, - Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 0-6, - Alexandra Silna - odustajanje | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Kollarova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Maria Zotova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kathleen De Rienzo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 4-6 | detalj meča |