MEČ
13.10.20 | 1. kolo | Eva Vedder | Sara Lanca | 6-2, 6-2 | W15 Funchal | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Eva Vedder | Sara Lanca | |
1. servis % | 26/46 (57%) | 40/54 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 12/46 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eva Vedder | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Vedder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eva Vedder | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eva Vedder vs. Sara Lanca - Međusobni mečevi
13.10.20 | 1. kolo | Eva Vedder | Sara Lanca | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Funchal | tvrda |
Eva Vedder form & Sara Lanca form
Eva Vedder - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Sara Lanca - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 kval. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - odustajanje | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča |