MEČ
05.08.18 | kval. | Eva Vedder | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | Koksijde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eva Vedder | Anna Siskova | |
1. servis % | 25/54 (46%) | 26/42 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/29 (55%) | 4/16 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 19/54 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Eva Vedder | 3-1 | |
Eva Vedder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eva Vedder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Eva Vedder | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Vedder | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Vedder | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eva Vedder vs. Anna Siskova - Međusobni mečevi
05.08.18 | kval. | Eva Vedder | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | Koksijde | zemlja |
Eva Vedder form & Anna Siskova form
Eva Vedder - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detalj meča |
Anna Siskova - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
09.04.24 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča |