INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yexin Ma vs. Eunhye Lee - Međusobni mečevi
02.04.18 | 1. kolo | Eunhye Lee | Yexin Ma | 7-5, 6-1 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
Yexin Ma form & Eunhye Lee form
Yexin Ma - Posljednji mečevi
W100 Tokyo - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Eunhye Lee - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detalj meča |