MEČ
28.08.19 | 1. kolo | Eunhye Lee | Eun Se Jang | 6-1, 7-5 | W15 Yeongwol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Eunhye Lee | Eun Se Jang | |
1. servis % | 35/58 (60%) | 36/57 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/35 (71%) | 15/36 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/23 (43%) | 10/21 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/57 (56%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Eun Se Jang | |
0-0 | ||
Eunhye Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eunhye Lee | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
0-2 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Eun Se Jang | |
0-0 | ||
Eunhye Lee | 2-3 | |
3-3 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-5 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
25.01.00, 24 Godina
25.01.00, 24 Godina
Eunhye Lee vs. Eun Se Jang - Međusobni mečevi
28.08.19 | 1. kolo | Eunhye Lee | Eun Se Jang | 6-1, 7-5 | detalj meča | W15 Yeongwol | tvrda |
03.06.19 | 1. kolo kval. | Eunhye Lee | Eun Se Jang | 6-1, 7-5 | detalj meča | W25 Daegu | tvrda |
Eunhye Lee form & Eun Se Jang form
Eunhye Lee - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Eun Se Jang - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.07.19 kval. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detalj meča |