MEČ
10.10.19 | 2. kolo | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | W15 Buenos | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | |
1. servis % | 22/36 (61%) | 28/41 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/22 (64%) | 10/28 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 1/13 (8%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/41 (73%) | 13/36 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
30.08.01, 22 Godina
30.08.01, 22 Godina
Eugenia Ganga vs. Anfisa Danilchenko - Međusobni mečevi
10.10.19 | 2. kolo | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Buenos | zemlja |
20.09.18 | 2. kolo | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 3-6, 6-4, 4-0, Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Eugenia Ganga form & Anfisa Danilchenko form
Eugenia Ganga - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.10.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.06.19 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.19 Polufinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča |
Anfisa Danilchenko - Posljednji mečevi
W15 Hilton - zemlja | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detalj meča |