MEČ
07.12.17 | 2. kolo | Estrella Cabeza-Candela | Ines Ibbou | 6-3, 6-1 | Nules | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Estrella Cabeza-Candela | Ines Ibbou | |
1. servis % | 32/45 (71%) | 33/46 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/32 (69%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 4/13 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/46 (61%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Estrella Cabeza-Candela vs. Ines Ibbou - Međusobni mečevi
07.12.17 | 2. kolo | Estrella Cabeza-Candela | Ines Ibbou | 6-3, 6-1 | detalj meča | Nules | zemlja |
17.10.17 | 1. kolo | Estrella Cabeza-Candela | Ines Ibbou | 6-3, 6-2 | detalj meča | Roja De | zemlja |
Estrella Cabeza-Candela form & Ines Ibbou form
Estrella Cabeza-Candela - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W60 Les - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - odustajanje | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - odustajanje | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - odustajanje | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.06.18 Finale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.06.18 Polufinale | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
18.05.18 Četvrtfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Ines Ibbou - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detalj meča |