MEČ
19.06.19 | 1. kolo | Erika Sema | Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-0 | W25 Jakarta | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Erika Sema | Punnin Kovapitukted | |
1. servis % | 27/36 (75%) | 15/39 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 3/15 (20%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/9 (56%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/39 (69%) | 10/36 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Erika Sema | 1-0 | |
0-0, 40-40 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Erika Sema | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
4-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Erika Sema | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Erika Sema | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Erika Sema | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Erika Sema | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
Erika Sema | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Erika Sema vs. Punnin Kovapitukted - Međusobni mečevi
05.04.22 | 1. kolo | Erika Sema | Punnin Kovapitukted | 6-4, 7-61 | detalj meča | W25 Chiang | tvrda |
19.06.19 | 1. kolo | Erika Sema | Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Jakarta | tvrda |
Erika Sema form & Punnin Kovapitukted form
Erika Sema - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - odustajanje | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Punnin Kovapitukted - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | detalj meča |