INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eri Shimizu vs. Ange Oby Kajuru - Međusobni mečevi
20.03.17 | 2. kolo kval. | Eri Shimizu | Ange Oby Kajuru | 6-2, 6-2 | detalj meča | Nishi Tama | tvrda |
Eri Shimizu form & Ange Oby Kajuru form
Eri Shimizu - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Ange Oby Kajuru - Posljednji mečevi
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detalj meča |