MEČ
05.02.19 | kval. | Enola Chiesa | Laia Conde Monfort | 7-5, 4-6, 10-6 | W15 Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
26.05.01, 22 Godina
26.05.01, 22 Godina
Enola Chiesa vs. Laia Conde Monfort - Međusobni mečevi
05.02.19 | kval. | Enola Chiesa | Laia Conde Monfort | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča | W15 Palmanova | zemlja |
Enola Chiesa form & Laia Conde Monfort form
Enola Chiesa - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - odustajanje | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Laia Conde Monfort - Posljednji mečevi
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.21 1. kolo | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vitoria - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.18 kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | detalj meča |