MEČ
30.08.19 | Četvrtfinale | Ena Kajevic | Szabina Szlavikovics | 6-3, 6-1 | W15 Vrnjacka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ena Kajevic | Szabina Szlavikovics | |
1. servis % | 29/61 (48%) | 28/53 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 11/28 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/32 (56%) | 14/25 (56%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/53 (53%) | 23/61 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Ena Kajevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ena Kajevic | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Ena Kajevic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ena Kajevic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ena Kajevic | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Szabina Szlavikovics | |
Ena Kajevic | 4-1 | |
5-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ena Kajevic vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
30.08.19 | Četvrtfinale | Ena Kajevic | Szabina Szlavikovics | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Vrnjacka | zemlja |
Ena Kajevic form & Szabina Szlavikovics form
Ena Kajevic - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
14.09.20 kval. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.19 kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |