MEČ
05.09.18 | 1. kolo | Ena Kajevic | Giulia Carbonaro | 6-1, 6-1 | Trieste | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ena Kajevic | Giulia Carbonaro | |
1. servis % | 20/33 (61%) | 23/41 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/20 (90%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/41 (59%) | 5/33 (15%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ena Kajevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Giulia Carbonaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ena Kajevic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Giulia Carbonaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ena Kajevic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Giulia Carbonaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ena Kajevic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Giulia Carbonaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ena Kajevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ena Kajevic | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Giulia Carbonaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ena Kajevic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ena Kajevic | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ena Kajevic vs. Giulia Carbonaro - Međusobni mečevi
05.09.18 | 1. kolo | Ena Kajevic | Giulia Carbonaro | 6-1, 6-1 | detalj meča | Trieste | zemlja |
Ena Kajevic form & Giulia Carbonaro form
Ena Kajevic - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
14.09.20 kval. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Giulia Carbonaro - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | detalj meča |