Poland
07.10.97, 26 Godina
07.10.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aleksandra Buczynska vs. Ena Kajevic - Međusobni mečevi
27.11.17 | 2. kolo kval. | Ena Kajevic | Aleksandra Buczynska | 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Aleksandra Buczynska form & Ena Kajevic form
Aleksandra Buczynska - Posljednji mečevi
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | - | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.18 kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 kval. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 kval. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Ena Kajevic - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
14.09.20 kval. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detalj meča |