MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Emma Van Poppel | Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Holland
01.02.01, 23 Godina
01.02.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
19.05.91, 32 Godina
19.05.91, 32 Godina
Emma Van Poppel vs. Vivian Mayumi Toma - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Emma Van Poppel | Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Emma Van Poppel form & Vivian Mayumi Toma form
Emma Van Poppel - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča |
Vivian Mayumi Toma - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Rio - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ibague - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Susana Marino Hidalgo | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča |