MEČ
25.03.18 | 2. kolo kval. | Emma Raducanu | Oleksandra Oliynykova | 7-62, 6-1 | Nanjing | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Emma Raducanu | Oleksandra Oliynykova | |
1. servis % | 34/54 (63%) | 40/61 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/34 (59%) | 16/40 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/61 (61%) | 25/54 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
Emma Raducanu | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Emma Raducanu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emma Raducanu | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emma Raducanu | 3-5 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Emma Raducanu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Raducanu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Emma Raducanu | 2-1 | |
Emma Raducanu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emma Raducanu vs. Oleksandra Oliynykova - Međusobni mečevi
25.03.18 | 2. kolo kval. | Emma Raducanu | Oleksandra Oliynykova | 7-62, 6-1 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
Emma Raducanu form & Oleksandra Oliynykova form
Emma Raducanu - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Iga Swiatek | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Diane Parry | 4-6, 6-1, 7-61 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.03.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
09.03.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
24.09.22 Polufinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča |